JNM - Kokgriezumu Frēzēšana ar CNC

Mūsdienu amatniecībā un mēbeļu ražošanā CO2 lāzergriešana un gravēšana piedāvā nebijušas iespējas materiālu apstrādē, radot iespēju realizēt sarežģītus dizainus ar augstu precizitāti. Tehnoloģijas, kas spēj apstrādāt koku, plastikātu, metālu un stiklu, ir revolucionāras nozarē, piedāvājot gan praktiskus, gan estētiskus risinājumus.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
CO2 Lāzergriešana un Gravēšana
CO2 lāzergriešana un gravēšana ir revolucionāras tehnoloģijas, kas ļauj veikt precīzas griešanas un gravēšanas darbības uz dažādiem materiāliem, tostarp koka, plastikāta, metāla un stikla. Šīs metodes piedāvā augstu precizitāti, efektivitāti un adaptējamību, padarot tās par ideālu izvēli gan rūpnieciskai produkcijai, gan individuāliem projektiem.

Koka, Plastikāta un Citu Materiālu Apstrāde

JNM izmanto CO2 lāzertehnoloģijas, lai apstrādātu plašu materiālu klāstu.

 • Koka Gravēšana: Mēs piedāvājam precīzu koka gravēšanu, kas spēj radīt detalizētus un sarežģītus rakstus, padarot katru izstrādājumu par mākslas darbu.
 • Gravēšana Plastikātā: Lāzertehnoloģijas ļauj veikt smalkas un izteiksmīgas gravējumus plastikātā, piešķirot produktiem personalizētu izskatu.

Gravēšanas Pakalpojumi

Mūsu gravēšanas pakalpojumi ietver:

 • Gravēšana Stiklā un Metālā Rīgā: Specializējamies gan stikla, gan metāla gravēšanā, piedāvājot klientiem iespēju personalizēt dažādus izstrādājumus.
 • Gravēšanas Cenas: Mēs lepojamies ar konkurētspējīgām cenām, kas atspoguļo mūsu pakalpojumu augsto kvalitāti un klientu apmierinātību.

Lāzera Gravēšana: Precizitāte un Radošums

Lāzera gravēšana ir mūsu ekspertīzes kulminācija, nodrošinot klientiem nevainojamu precizitāti un neierobežotas radošas iespējas. Neatkarīgi no tā, vai meklējat unikālu gravējumu uz metāla, stikla vai koka, mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu jūsu idejām piepildīties.

JNM ir jūsu uzticamais partneris CO2 lāzergriešanā un gravēšanā Latvijā. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, kas spēj apmierināt gan industriālās ražošanas, gan individuālo klientu vajadzības. Ar mūsu tehnoloģijām jūsu radošās vīzijas kļūst par realitāti, piešķirot katram projektam izcilu kvalitāti un unikālu raksturu.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija