JNM - Profila līstu izgatavošana

Profila līstu izgatavošana - masīvkoka un citu materiālu frezēšana ir divi no svarīgākajiem procesiem mūsdienu mēbeļu ražošanā un interjera dizainā. Tie ne tikai piešķir izstrādājumiem estētisko izskatu un funkcionalitāti, bet arī nodrošina to ilgtspēju. Apskatīsim, kā šie procesi tiek veikti un kāda ir to nozīme mūsdienu amatniecībā.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Profila Līstu Izgatavošana
Profila līstu izgatavošana ir smalks un precīzs process, kas prasa augstu meistarības līmeni. Profila līstes tiek izmantotas dažādu mēbeļu un interjera elementu apdares nolūkos, tostarp durvju un logu apmales, grīdas un griestu līstes, kā arī dekoratīvie elementi.

 • Procesa Nozīmīgums: Profila līstu izgatavošanā tiek izmantoti speciāli frezēšanas instrumenti, kas ļauj veidot precīzas un sarežģītas formas. Tas ļauj radīt unikālus dizainus, kas ir pielāgoti klientu vajadzībām un interjera konceptam.

Masīvkoka un Citu Materiālu Frezēšana

Masīvkoka frezēšana ir būtisks solis daudzu mēbeļu un interjera elementu izgatavošanā. Šis process ne tikai nodrošina materiāla formu un izmēru precizitāti, bet arī ļauj izcelt koka dabisko skaistumu.

 • Materiālu Daudzveidība: Lai gan masīvkoks ir visbiežāk izmantotais materiāls, frezēšana var tikt veikta arī uz citiem materiāliem, tostarp MDF, HDF, laminātu un pat metālu, atkarībā no projekta specifikācijām un dizaina prasībām.

Tehnoloģijas un Precizitāte

Mūsdienu tehnoloģijas, piemēram, CNC frezēšanas mašīnas, ļauj sasniegt augstu precizitātes līmeni gan profila līstu izgatavošanā, gan masīvkoka frezēšanā. CNC tehnoloģija ļauj programmēt sarežģītas dizaina shēmas, nodrošinot katras detaļas vienmērīgu un precīzu izpildījumu.

 • CNC Frezēšanas Priekšrocības: Viens no galvenajiem CNC frezēšanas ieguvumiem ir spēja veikt kompleksus griezumus ar augstu atkārtojamību, kas ir īpaši svarīgi lielsēriju ražošanā.

Profila līstu izgatavošana un masīvkoka frezēšana ir divi fundamentāli procesi, kas nodrošina mēbeļu un interjera elementu estētisko pievilcību un funkcionalitāti. Izmantojot modernās tehnoloģijas, šie procesi ne tikai uzlabo produkta kvalitāti, bet arī ļauj radīt inovatīvus un pielāgotus dizainus, kas atbilst mūsdienu klientu augstajām prasībām.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija