JNM - Mēbeļu Pārvešana

Mēbeļu pārvešana un transportēšana prasa rūpīgu plānošanu un izpildi, lai nodrošinātu, ka jūsu vērtīgās mēbeles sasniedz galamērķi neskartas. JNM piedāvā pilna servisa mēbeļu pārvešanas un transportēšanas pakalpojumus Rīgā, specializējoties korpusa mēbeļu, piemēram, virtuves un garderobes, drošā pārvietošanā. Cena ir 35 х 2 EUR/st.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Profesionāla Mēbeļu Pārvešana Rīgā
Mēs saprotam, ka katrs mēbeļu gabals ir svarīgs un prasa individuālu pieeju. Mūsu komanda ir apmācīta, lai nodrošinātu augstākā līmeņa aprūpi un aizsardzību visā pārvešanas procesā. Izvēloties JNM, jūs varat būt droši, ka jūsu mēbeles tiek transportētas ar maksimālu uzmanību un profesionalitāti.

Mēbeļu Transportēšana: Drošība un Efektivitāte

Mūsu mērķis ir ne tikai nodrošināt mēbeļu drošību transportēšanas laikā, bet arī piedāvāt efektīvus un izmaksu ziņā efektīvus risinājumus. Mēs izmantojam mūsdienīgus transporta līdzekļus un aprīkojumu, lai optimizētu pārvešanas procesu, nodrošinot, ka jūsu mēbeles tiek piegādātas laikā un bez liekām izmaksām.

Kāpēc Izvēlēties JNM Mēbeļu Pārvešanai?

 • Pieredzējusi un Uzticama Komanda: Mūsu speciālisti ir augsti kvalificēti un pieredzējuši mēbeļu pārvešanā, garantējot, ka katrs solis tiek veikts ar lielāko rūpību.
 • Individuāla Pieeja: Mēs pievēršam uzmanību katras mēbeles specifikācijām un klienta vajadzībām, lai nodrošinātu vispiemērotāko pārvešanas risinājumu.
 • Konkurētspējīgas Cenas: Piedāvājam konkurētspējīgas cenas mēbeļu pārvešanai un transportēšanai, vienlaikus garantējot augstākās kvalitātes pakalpojumu.

Izvēloties JNM par savu partneri mēbeļu pārvešanā un transportēšanā Rīgā, jūs iegūstat ne tikai mieru prātā, zinot, ka jūsu mēbeles ir drošās rokās, bet arī piekļuvi profesionāliem, efektīviem un izmaksu ziņā efektīviem pārvešanas pakalpojumiem. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un to, kā mēs varam palīdzēt jums viegli un droši pārvietot jūsu mēbeles.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija