JNM - Mēbeļu Apdare, Krāsošana, Beicēšana, Lakošana

Mēbeļu apdare ir būtisks solis, kas piešķir jūsu mēbelēm ne tikai estētisku pievilcību, bet arī aizsardzību pret ārējiem faktoriem. Tā var ietvert vairākas procedūras, piemēram, krāsošanu, beicēšanu un lakošanu, katrai no tām ir sava loma un priekšrocības. Šajā rakstā mēs apskatīsim, kā šīs metodes var uzlabot jūsu mēbeļu izturību un vizuālo izskatu, kā arī kādas ir izmaksas, kas saistītas ar šādu apdares veikšanu.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Mēbeļu Krāsošana
Krāsošana ir viens no populārākajiem veidiem, kā atjaunot mēbeles vai mainīt to krāsu. Tas attiecas gan uz koka, gan lamināta mēbelēm, piedāvājot gandrīz neierobežotas iespējas telpas stilam un atmosfērai.

 • Lamināta Mēbeļu Krāsošana: Šī metode piešķir lamināta virsmām jaunu dzīvību, ļaujot pielāgot mēbeles pārējai interjera krāsu paletei.
 • Dārza un Koka Mēbeļu Krāsošana: Āra mēbeļu krāsošana ne tikai uzlabo to estētiku, bet arī aizsargā pret laikapstākļu ietekmi. Koka mēbeļu krāsošana, savukārt, piešķir siltumu un raksturu jūsu telpām.

Mēbeļu Beicēšana un Lakošana

Beicēšana ir process, kas ne tikai uzlabo mēbeles vizuālo izskatu, piešķirot tai dziļumu un raksturu, bet arī aizsargā koka virsmu.

 • Koka Beicēšana: Šis process uzsver koka dabisko tekstūru, piešķirot tam vēlamo toni, vienlaikus saglabājot tā dabisko skaistumu.
 • Beicēšana un Lakošana: Lakošana pēc beicēšanas ne tikai palielina virsmas izturību pret nodilumu, bet arī nodrošina papildu aizsardzību pret mitrumu un skrāpējumiem.

Cenas Aspekts

Mēbeļu apdares cenas var atšķirties, atkarībā no daudziem faktoriem, piemēram, izvēlētās metodes, materiāla veida un projekta apjoma. Parasti:
 • Mēbeļu Krāsošana Cenas var būt atkarīgas no izmantotās krāsas veida un nepieciešamā darba apjoma.
 • Beicēšanas un Lakošanas Cenas var ietekmēt izmantotās vielas un tehnoloģijas, kā arī specifiskās klienta prasības.

Beicēšanas Tehnoloģija

Mūsdienīgas beicēšanas tehnoloģijas nodrošina ne tikai estētisku apmierinātību, bet arī ilgtspējību un izturību pret ikdienas lietošanu. Pareizi izvēloties materiālus un metodes, var panākt, ka mēbeles kalpos ilgus gadus, saglabājot savu sākotnējo pievilcību.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atsvaidzināt savu mājokli ar jaunu mēbeļu krāsojumu, piešķirt dabiskumu ar beicēšanu vai nodrošināt ilgtermiņa aizsardzību ar lakošanu, šīs apdares metodes piedāvā plašas iespējas. Izvēloties profesionāļus savu mēbeļu apdarei, jūs garantējat, ka rezultāts būs ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī izturīgs un ilgmūžīgs.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija