JNM - Finiera Savilkšana un Finierēšana

Finiera savilkšana un finierēšana ir divi būtiski procesi mēbeļu ražošanā un interjera dizainā, kas nodrošina materiālu estētiku un izturību. Šīs tehnikas tiek izmantotas, lai piešķirtu koka izstrādājumiem gludu, viendabīgu virsmu, uzlabojot to vizuālo pievilcību un aizsargājot no ārējiem bojājumiem. Apskatīsim šo procesu būtību, priekšrocības un to, kā tie tiek realizēti, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes apdari.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Finiera Savilkšanas Process
Finiera savilkšana ir process, kurā plānas finiera lapas tiek cieši savilktas un līmētas virs koka vai cita veida pamatnes. Šis process nodrošina vienmērīgu un stabilu pamatu finierēšanai, kā arī palīdz novērst materiāla deformāciju laika gaitā. Savilkšanas procesā tiek izmantotas īpašas līmes, kas ir piemērotas finiera materiālam un nodrošina ilgstošu noturību.

Finierēšanas Tehnika

Finierēšana seko pēc savilkšanas un ietver finiera lapas precīzu uzklāšanu un fiksēšanu uz pamatnes. Šajā posmā tiek pievērsta uzmanība finiera raksta virzienam, krāsas saskaņotībai un virsmas gludumam. Finierēšana ne tikai uzlabo izstrādājuma estētiku, bet arī aizsargā pamatmateriālu no mitruma, skrāpējumiem un citiem ārējiem faktoriem.

 • Estētiska Pievilcība: Finierēšana piedāvā plašas dizaina iespējas, ļaujot izvēlēties dažādus finiera rakstus un toņus, kas atbilst interjera dizainam.
 • Izturība: Savilktā un finierētā virsma ir izturīgāka pret mehāniskiem bojājumiem, nodrošinot ilgāku kalpošanas laiku.
 • Videi Draudzīgs Risinājums: Finierēšana ļauj ekonomiski izmantot koksni, samazinot nepieciešamību pēc masīvkoka un veicinot ilgtspējīgu resursu izmantošanu.

Procesa Nozīmīgums

Finiera savilkšana un finierēšana ir nozīmīga ne tikai estētisku, bet arī praktisku iemeslu dēļ. Tās nodrošina materiālu ilgtermiņa aizsardzību un piešķir izstrādājumam pabeigtu, augstas kvalitātes izskatu. Šīs tehnikas prasa precizitāti un rūpīgu izpildi, tāpēc bieži vien tiek uzticētas profesionāļiem.

Finiera savilkšana un finierēšana ir svarīgi soļi, kas nodrošina mēbeļu un citu koka izstrādājumu estētisko un strukturālo kvalitāti. Veicot šos procesus, tiek garantēta izstrādājumu ilgmūžība, pievilcīgs izskats un aizsardzība pret ikdienas nodilumu. Izvēloties profesionālus pakalpojumus, jūs varat būt pārliecināti par augstākās kvalitātes rezultātiem, kas kalpos gadiem ilgi.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija