JNM - Korpusa Mēbeļu, Virtuves un Garderobes Izgatavošana

Korpusa mēbeļu ražošana ir māksla, kas prasa precizitāti, radošumu un izpratni par klientu vajadzībām. JNM ir vadošais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā plašu korpusa mēbeļu klāstu, sākot ar moduļu sistēmām līdz pasūtījuma izgatavotām koka mēbelēm, virtuves korpusiem un garderobēm. Mēs strādājam, lai radītu izstrādājumus, kas ne tikai atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, bet arī papildina un uzlabo jūsu telpu estētiku un funkcionalitāti.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Korpusa Mēbeļu Moduļu Sistēmas
Mūsu moduļu sistēmu piedāvājums ļauj klientiem izvēlēties un kombinēt dažādus elementus, radot pielāgotas mēbeļu konfigurācijas, kas ideāli iederas viņu telpās. Šī elastība nodrošina, ka katrs interjers var būt unikāls, atspoguļojot individuālas gaumes un vajadzības.

Pasūtījuma Koka Korpusa Mēbeles

Mēs lepojamies ar spēju radīt koka korpusa mēbeles pēc pasūtījuma, piedāvājot klientiem iespēju īstenot savas vīzijas līdz pat sīkākajai detaļai. Izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus, mēs garantējam, ka mūsu izgatavotās mēbeles ir ne tikai vizuāli pievilcīgas, bet arī izturīgas un ilgmūžīgas.

Virtuves un Garderobes Korpusu Izgatavošana

Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana ir viens no mūsu specialitātes aspektiem, kur mēs apvienojam funkcionalitāti ar stilu, lai radītu praktiskas un skaistas telpas. Mūsu komanda cieši sadarbojas ar klientiem, lai nodrošinātu, ka katrs projekts ir pilnībā pielāgots un atbilst klientu vajadzībām un vēlmēm.

Individuāli Pasūtījumi: Jūsu Vīzija Mūsu Izpildījumā

Mēs uzskatām, ka katrs projekts ir unikāls, tāpēc piedāvājam virtuves mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka jūsu virtuve atbilst ne tikai jūsu praktiskajām vajadzībām, bet arī estētiskajām gaidām, radot telpu, kurā jūtaties patiesi mājīgi.

JNM ir jūsu uzticamais partneris korpusa mēbeļu izgatavošanā Latvijā. Mēs apņemamies radīt mēbeles, kas atspoguļo mūsu klientu vēlmes un dzīvesstilu, vienlaikus ievērojot augstākos ražošanas standartus. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam palīdzēt realizēt jūsu sapņu mēbeles.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija