JNM - Mēbeļu Detaļu un Sagatavju Izgatavošana

Mēbeļu detaļu un sagatavju izgatavošana ir būtisks solis mēbeļu ražošanas procesā, kas prasa augstu precizitāti un meistarību. JNM apņemas nodrošināt augstākās kvalitātes mēbeļu komponentes, izmantojot modernas tehnoloģijas un amatniecības prasmes, lai piepildītu pat visprasīgāko klientu vajadzības.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Sagatavju Izgatavošana: Uzņēmuma Piedāvājums
Mēs piedāvājam plašu sagatavju izgatavošanas pakalpojumu klāstu, kas ietver visu no vienkāršām līdz sarežģītām koka detaļām. Mūsu procesā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes materiāli, nodrošinot, ka katrs produkts ir izturīgs, ilgmūžīgs un estētiski pievilcīgs.

Koka Detaļu Izgatavošana: Mūsu Ekspertīze

Specializējoties koka detaļu izgatavošanā, mēs lepojamies ar spēju radīt unikālus un pielāgotus dizainus, kas atbilst mūsu klientu specifiskajām prasībām. Mūsu komanda izmanto tikai augstas kvalitātes koku, lai nodrošinātu galaprodukta izcilību un izturību.

Mēbeļu Sagataves: Solis Pretī Perfektām Mēbelēm

Mēbeļu sagataves ir svarīgs komponents, lai radītu perfektas mēbeles. Mēs piedāvājam dažādas mēbeļu sagataves, kas ir gatavas tālākai apstrādei un montāžai, ļaujot mūsu klientiem īstenot savas radošās vīzijas ar augstu efektivitāti un īsā laikā.

Mēbeļu Detaļu Izgatavošana No Jūsu Materiāla

JNM piedāvā arī unikālu pakalpojumu - mēbeļu detaļu izgatavošanu no klienta sniegta materiāla. Tas ļauj klientiem pilnībā kontrolēt savu projekta izskatu un materiālu kvalitāti, vienlaikus izmantojot mūsu ekspertīzi un aprīkojumu, lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus.

JNM ir jūsu uzticamais partneris mēbeļu detaļu un sagatavju izgatavošanā Latvijā. Mūsu pieredze, precizitāte un aizrautība par kvalitāti garantē, ka katrs projekts tiks realizēts ar augstākajiem standartiem, nodrošinot produkta ilgmūžību un estētisku pievilcību. Neatkarīgi no jūsu vajadzībām, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums radīt mēbeles, kas iedvesmo un papildina jebkuru telpu.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija