JNM - Detaļu Urbšana

Detaļu urbšana ir svarīgs tehnoloģisks process dažādās ražošanas nozarēs, sākot ar mēbeļu izgatavošanu līdz pat precīziem inženiertehniskiem projektiem. Tas prasa augstu precizitāti, lai nodrošinātu, ka caurumi ir perfekti izvietoti un izurbti atbilstoši projektēšanas prasībām. Šajā rakstā aplūkosim, kā detaļu urbšanas process tiek veikts un kā tas var uzlabot jūsu projekta kvalitāti un efektivitāti. Cenas no 4 EUR par detaļu.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Detaļu Urbšanas Process
Detaļu urbšana ietver caurumu veidošanu dažādos materiālos, izmantojot speciālus urbšanas instrumentus un iekārtas. Process var tikt pielāgots, lai atbilstu specifiskiem izmēriem, dziļumiem un caurumu konfigurācijām, kas nepieciešami konkrētam izstrādājumam vai detaļai. Urbšana tiek veikta, izmantojot dažādus urbjus, atkarībā no materiāla veida un vajadzīgās precizitātes.

Tehnoloģijas un Iekārtas

Mūsdienu detaļu urbšanas procesā tiek izmantotas augsti attīstītas iekārtas, piemēram, CNC (datoru skaitliskā vadība) urbšanas mašīnas, kas spēj automātiski veikt sarežģītus urbšanas darbus ar augstu precizitāti. Šīs tehnoloģijas ļauj veikt urbšanas darbus ar minimālām kļūdām, nodrošinot vienmērīgus un precīzus rezultātus.

Materiāli un Urbšanas Metodes

Detaļu urbšana var tikt veikta dažādos materiālos, tostarp metālā, plastmasā, koksnes produktos un kompozītmateriālos. Katram materiālam ir savi specifiski apstrādes parametri, piemēram, urbjmašīnas ātrums un urbjspiediens, kas jāievēro, lai sasniegtu optimālus rezultātus un izvairītos no materiāla bojājumiem.

Precizitātes un Kvalitātes Nozīme

Detaļu urbšanas precizitāte ir kritiski svarīga, lai nodrošinātu detaļu savietojamību montāžas procesā un galīgo izstrādājumu funkcionalitāti. Neprecīza urbšana var novest pie detaļu nederīguma, palielināt ražošanas izmaksas un ietekmēt galīgā produkta kvalitāti.

Detaļu urbšana ir būtisks solis daudzu produktu ražošanā, kas prasa augstu precizitāti un efektivitāti. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un iekārtas, iespējams sasniegt augstus kvalitātes standartus, kas ir būtiski gan mēbeļu izgatavošanā, gan precīzu inženiertehnisku detaļu ražošanā. Precīza detaļu urbšana nodrošina projekta veiksmīgu realizāciju un ilgtermiņa izstrādājumu izturību.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija