JNM - Virtuves Darba Virsmu Apstrāde

Virtuves darba virsmas ir būtisks elements jebkurā mājoklī, piedāvājot ne tikai praktisku darba vietu gatavošanai, bet arī ievērojami ietekmējot telpas estētiku. JNM specializējas virtuves darba virsmu apstrādē un izgatavošanā, izmantojot dažādus materiālus, tostarp plastikātu un laminātu, lai nodrošinātu izturību, stilu un pielāgotību.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Plastikāta, Lamināta un Citu Darba Virsmu Izgatavošana
Mūsu piedāvājums ietver plašu materiālu klāstu virtuves darba virsmām, kas ļauj katram klientam atrast ideālu risinājumu sava projekta vajadzībām:

 • Plastikāta Virsmas: Izcila izvēle, meklējot ekonomisku, bet izturīgu un viegli kopjamu virsmu. Plastikāts ir pieejams dažādās krāsās un tekstūrās, nodrošinot plašas personalizācijas iespējas.
 • Lamināta Virsmas: Lamināts piedāvā koka izskata estētiku ar papildu izturību un noturību pret skrāpējumiem un karstumu. Tas ir izcilā izvēle, meklējot izmaksu efektīvu, bet stilīgu risinājumu.
 • Citu Materiālu Izgatavošana: Mēs strādājam arī ar citiem materiāliem, tostarp dabīgo koku, akmens masu un citiem inovatīviem materiāliem, lai piedāvātu vēl plašākas apdares iespējas.

Inovācija un Kvalitāte Virtuves Darba Virsmās

Mūsu apņemšanās nodrošināt augstāko kvalitāti un inovatīvus dizaina risinājumus atspoguļojas katrā projektā. Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un apstrādes metodes, lai nodrošinātu, ka jūsu virtuves darba virsma ir ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī izturīga pret ikdienas lietošanu.

Kāpēc Izvēlēties JNM?

Izvēloties JNM par savu partneri virtuves darba virsmu apstrādē un izgatavošanā, jūs iegūstat:

 • Pielāgotus Dizainus: Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar klientiem, lai izstrādātu unikālas virtuves darba virsmas, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām un stilam.
 • Augstas Kvalitātes Materiālus: Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, lai nodrošinātu izstrādājumu ilgmūžību un izturību.
 • Profesionālu Montāžu: Mūsu pieredzējušā komanda garantē profesionālu un precīzu montāžu, nodrošinot, ka jūsu jaunā darba virsma ir perfekti integrēta jūsu virtuvē.

JNM ir jūsu ideālais partneris, meklējot augstas kvalitātes un inovatīvas virtuves darba virsmas. Mūsu ekspertīze plastikāta, lamināta un citu materiālu apstrādē un izgatavošanā nodrošina, ka jūsu virtuve iegūs ne tikai jaunu estētiku, bet arī funkcionalitāti un ilgtspēju. Sazinieties ar mums šodien, lai sāktu radīt savu sapņu virtuvi.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija