JNM - Mēbeļu Montāža un Demontāža

Mēbeļu montāža un demontāža ir svarīga, jo nodrošina, ka jūsu mēbeles tiek pareizi un droši uzstādītas vai noņemtas. JNM piedāvā pilna servisa risinājumus, kas aptver visu procesu - no precīzas montāžas līdz profesionālai demontāžai, specializējoties virtuves mēbeļu un citu korpusa mēbeļu instalācijā.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Mēbeļu Montāža: Precizitāte un Efektivitāte
Mēbeļu montāža ir mūsu ekspertīzes joma, kurā mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes instrumentus un tehniku, lai nodrošinātu, ka katrs mēbeļu elements tiek uzstādīts atbilstoši ražotāja specifikācijām un klienta vajadzībām. Mūsu komanda ir apmācīta un pieredzējusi dažādu tipu mēbeļu montāžā, garantējot augstāko darba kvalitāti.

Virtuves Mēbeļu Montāža: Virtuves Telpas Pārveidošana

Virtuves mēbeļu montāža ir viens no mūsu specializētajiem pakalpojumiem, kas prasa īpašu uzmanību un precizitāti. Mēs saprotam, ka virtuve ir mājas sirds, tāpēc mūsu mērķis ir radīt telpu, kas ir gan funkcionalitātes, gan estētikas ziņā ideāli pielāgota jūsu dzīvesveidam.

Mēbeļu Demontāža: Drošība un Rūpība

Mēbeļu demontāža var būt nepieciešama pārvietošanās, renovācijas vai mēbeļu atjaunošanas projektu ietvaros. Mūsu komanda veic demontāžas darbus, ievērojot visus drošības standartus un rūpējoties par to, lai mēbeļu detaļas netiktu bojātas procesā.

Mēbeļu Montāžas Cenas: Konkurētspējīgi Piedāvājumi

Mēs lepojamies ar to, ka spējam piedāvāt konkurētspējīgas cenas mēbeļu montāžas pakalpojumiem, nodrošinot, ka jūs saņemat augstākās kvalitātes servisu par saprātīgu cenu. Mūsu piedāvājums ietver skaidru cenu struktūru bez slēptām izmaksām.

JNM ir jūsu rīcībā kā uzticams partneris mēbeļu montāžā un demontāžā Latvijā. Mūsu apņemšanās nodrošināt izcilu servisu un augstākās kvalitātes darbu izpildi ir tas, kas padara mūs par Nr.1 izvēli korpusa mēbeļu - virtuves un garderobes - izgatavošanā un uzstādīšanā. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un to, kā mēs varam palīdzēt jums sasniegt jūsu interjera mērķus.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija