JNM - Maliņu līmēšana ar PU līmi

Maliņu līmēšana ar PU līmi ir svarīgs process mēbeļu ražošanā, kas nodrošina izstrādājumu ilgtspēju, estētiku un izturību. Tas ir izšķirošs solis, kas aizsargā mēbeles no mitruma un nodiluma, vienlaikus piešķirot tām pabeigtu izskatu. Malu aplīmēšana var uzlabot jūsu mēbeļu kvalitāti un izturību. Cenas no 1,5 EUR par t/m.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Kas ir PU Līme?
PU līme jeb poliuretāna līme ir ļoti izturīga līme, kas paredzēta dažādu materiālu, īpaši koka savienošanai. Tās elastības, izturības pret mitrumu un temperatūras izmaiņām dēļ PU līmi plaši izmanto mēbeļu ražošanā, īpaši maliņu līmēšanā un aplīmēšanā.

Maliņu Līmēšanas un Aplīmēšanas Process

Maliņu līmēšanas process ar PU līmi sākas ar virsmas sagatavošanu, kas ietver attīrīšanu no putekļiem un taukiem. Tālāk, izmantojot speciālas uzklāšanas iekārtas, PU līmi vienmērīgi uzklāj uz mēbeles malas. Pēc līmes uzklāšanas, maliņa tiek cieši piespiesta pie korpusa, nodrošinot stipru un ilgstošu savienojumu. Šis process ne tikai uzlabo mēbeles izskatu, bet arī aizsargā tās malas no bojājumiem un nodiluma.

Maliņu Aplīmēšanas Priekšrocības

 • Izturība Pret Mitrumu un Temperatūras Svārstībām: PU līme nodrošina, ka mēbeles var tikt izmantotas dažādos klimatiskajos apstākļos, nezaudējot savu estētisko izskatu vai funkcionalitāti.
 • Elastīgums: Maliņas, kas līmētas ar PU līmi, saglabā savu integritāti pat tad, ja mēbele izplešas vai saraujas, kas ir bieži sastopams koka mēbelēm.
 • Ilgtermiņa Izturība: PU līme veido ļoti stipras saites, kas palielina mēbeles kalpošanas laiku un izturību pret fizisku ietekmi.

Kāpēc Izvēlēties PU Līmi Maliņu Līmēšanai?

Izvēle par labu PU līmei maliņu līmēšanai ir balstīta uz tās augsto izturību un elastību. Šī līme ir piemērota lietošanai gan masīvkoka, gan koka skaidu plātņu, MDF un citu materiālu maliņu aplīmēšanai. Turklāt PU līme ātri žūst, kas ļauj paātrināt ražošanas procesu, vienlaikus nodrošinot augstas kvalitātes rezultātu.

Maliņu līmēšana un aplīmēšana ar PU līmi ir tehnoloģija, kas var būtiski uzlabot jūsu mēbeļu estētiku un funkcionalitāti. Tās izmantošana nodrošina, ka mēbeļu malas ir aizsargātas no mitruma, nodiluma un citiem ārējiem faktoriem, tādējādi pagarinot to kalpošanas laiku. Izvēloties profesionālus maliņu līmēšanas pakalpojumus, jūs iegūstat ne tikai kvalitatīvu, bet arī ilgtspējīgu rezultātu.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija