JNM - Mēbeļu Regulēšana un Apkalpošana

Mēbeļu ilgtermiņa izmantošana bieži vien prasa regulāru regulēšanu un apkalpošanu, lai nodrošinātu to funkcionalitāti un estētiku. JNM specializējas ne tikai pasūtījuma virtuves un garderobes mēbeļu izgatavošanā, bet arī piedāvā pilna spektra mēbeļu regulēšanas un apkalpošanas pakalpojumus, lai jūsu mēbeles kalpotu ilgi un efektīvi. Cenas no 35 EUR/st.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Profesionāla Mēbeļu Regulēšana
Laika gaitā mēbeles var zaudēt savu sākotnējo izskatu un funkcionalitāti, jo īpaši, ja tās tiek intensīvi izmantotas. JNM piedāvā profesionālu mēbeļu regulēšanu, kas ietver durvju, atvilkņu un plauktu precīzu pielāgošanu, lai atjaunotu to sākotnējo funkcionalitāti un estētiku. Mūsu speciālisti ir apmācīti strādāt ar dažādiem mēbeļu veidiem un materiāliem, nodrošinot augstāko pakalpojumu kvalitāti.

Uzticama Mēbeļu Apkalpošana:

Regulāra mēbeļu apkalpošana ir būtiska, lai pagarinātu to kalpošanas laiku un saglabātu vizuālo pievilcību. JNM sniedz uzticamus apkalpošanas pakalpojumus, kas ietver visu no mehānismu eļļošanas līdz skrāpējumu un nolietojuma vietu labošanai. Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus un rezerves daļas, lai nodrošinātu, ka jūsu mēbeles izskatās un darbojas kā jaunas.

Kāpēc Izvēlēties JNM Mēbeļu Regulēšanai un Apkalpošanai?

Izvēloties JNM, jūs iegūstat ne tikai meistarību un precizitāti mēbeļu izgatavošanā, bet arī profesionālu un uzticamu pieeju mēbeļu regulēšanai un apkalpošanai. Mēs lepojamies ar savu spēju piedāvāt personalizētus risinājumus, kas atbilst katram klientam, garantējot jūsu pilnīgu apmierinātību ar mūsu pakalpojumiem.

Neatkarīgi no tā, vai vajadzīga mēbeļu regulēšana pēc ilgstošas lietošanas vai profesionāla apkalpošana, lai saglabātu to izskatu un funkcionalitāti, JNM ir jūsu uzticamais partneris Latvijā. Mūsu apņemšanās nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumu un klientu apmierinātību padara mūs par ideālu izvēli jūsu mēbeļu vajadzībām. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu mēbeļu regulēšanas un apkalpošanas pakalpojumiem.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija