JNM - Mēbeļu Fasāžu, Durvju un Dekoratīvo Paneļu Izgatavošana

Mēbeļu fasādes ir būtisks akcents jebkurā interjerā, piešķirot telpai unikālu raksturu un stilu. JNM specializējas mēbeļu fasāžu, durvju un dekoratīvo paneļu izgatavošanā, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu gan estētiku, gan ilgtermiņa izturību.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Mēbeļu fasāžu, durvju un dekoratīvo paneļu izgatavošana: Pielāgoti Dizaini
Mēbeļu durvis ne vien aizsargā saturu un nodrošina privātumu, bet arī ir svarīgs dizaina elements. Mēs piedāvājam plašu pielāgoto mēbeļu durvju dizainu klāstu, kas ļauj klientiem izvēlēties ideāli piemērotu stilu, krāsu un apdari, atbilstoši individuālajām vēlmēm un interjera konceptam.

Mēbeļu Dekoratīvo Paneļu Izgatavošana: Skaistums Katrā Detaļā

Dekoratīvie paneļi piešķir mēbelēm papildus vizuālo pievilcību, uzlabojot telpas kopējo estētiku. JNM izstrādā un ražo inovatīvus dekoratīvos paneļus, kas spēj papildināt jebkuru dizaina koncepciju, nodrošinot mēbelēm izsmalcinātu un pabeigtu izskatu.

Tehnoloģijas un Materiāli

Mūsu ražošanas procesā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes izejvielas un jaunākās CNC tehnoloģijas, kas ļauj izgatavot precīzas un kvalitatīvas mēbeļu fasādes, durvis un paneļus. Mēs strādājam ar dažādiem materiāliem, tostarp koku, MDF, laminātu un stiklu, lai nodrošinātu plašas izvēles iespējas mūsu klientiem.

Kāpēc Izvēlēties JNM?

Izvēloties JNM par savu partneri mēbeļu fasāžu, durvju un dekoratīvo paneļu izgatavošanā, jūs saņemat:

 • Augstākās Kvalitātes Produktus: Mēs garantējam, ka mūsu izstrādājumi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, nodrošinot ilgtermiņa izturību un estētiku.
 • Pielāgotus Dizainus: Mūsu komanda cieši sadarbojas ar klientiem, lai izprastu viņu vajadzības un vīzijas, piedāvājot pilnībā pielāgotus risinājumus.
 • Inovatīvas Tehnoloģijas: Izmantojot jaunākās CNC tehnoloģijas, mēs nodrošinām augstu precizitāti un kvalitāti mēbeļu detaļu izgatavošanā.

JNM ir jūsu uzticamais partneris mēbeļu fasāžu, durvju un dekoratīvo paneļu izgatavošanā. Mūsu pieredze, inovatīvas tehnoloģijas un apņemšanās nodrošināt augstākās kvalitātes produktus garantē, ka jūsu mēbeles ne vien izskatīsies lieliski, bet arī kalpos gadiem ilgi. Sazinieties ar mums šodien, lai sāktu savu mēbeļu projekta realizāciju ar JNM, kur mēs kopā veidosim neaizmirstamus interjera akcentus, kas atspoguļo jūsu personīgo stilu un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija