JNM - Detaļu Zāģēšanas Pakalpojumi

Precīza detaļu zāģēšana pēc izmēriem ir būtisks solis daudzu būvniecības un mēbeļu ražošanas projektu realizācijā. JNM lepojas ar to, ka ir Nr.1 detaļu zāģēšanas pakalpojumu sniedzējs Rīgā un Latvijā, piedāvājot klientiem nevainojamu precizitāti un pielāgotus risinājumus jebkura projekta vajadzībām. Cenas no 0,6 EUR par t/m.
 • -1-
  30 mēbeļu meistari
  Liels skaits kvalificētu, dažādas specializācijas meistaru, izpildīs darbu kvalitatīvi un ātri.
 • -2-
  Punktualitāte
  Mēs izpildām uzticēto darbu ātri, kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Liels darbmašīnu daudzums un automatizācijas ir veiksmes garants.
 • -3-
  Visu veidu darbi
  Mēs izpildām visu veidu darbus. Jūs varat veikt pasūtījumu vienā vietā, bez nepieciešamības pārmaksāt par loģistikas pakalpojumiem.
 • -4-
  Jūsu materiāli un furnitūra
  Mēs strādājam gandrīz ar visiem materiālu veidiem. Jūs sedzat tikai darba izmaksas.
Detaļu Zāģēšanas Pakalpojumi
JNM piedāvā plašu detaļu zāģēšanas pakalpojumu klāstu, kas ietver visu no vienkāršas zāģēšanas līdz sarežģītiem izgriezumiem un formām. Mūsu augsti kvalificētie speciālisti izmanto jaunākās tehnoloģijas un precīzas zāģēšanas iekārtas, lai nodrošinātu katras detaļas perfektu izpildījumu.

Pielāgoti Risinājumi

Mēs saprotam, ka katrs projekts ir unikāls, tāpēc piedāvājam detaļu zāģēšanu pēc individuāliem izmēriem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir liels būvprojekts vai maza mēbeļu izgatavošana, mūsu komanda ir gatava piedāvāt tieši jums pielāgotu risinājumu.

Augstas Kvalitātes Apdare

Kvalitāte ir mūsu prioritāte katrā darba posmā. No materiālu izvēles līdz pēdējai apdares detaļai mēs garantējam, ka jūsu projekta detaļas tiks izgatavotas ar augstāko precizitāti un kvalitāti. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka katrs klients ir pilnībā apmierināts ar gala rezultātu.

Kāpēc Izvēlēties JNM?

 • Nr.1 Detaļu Zāģēšanas Pakalpojumu Sniedzējs: Mūsu reputācija Rīgā un Latvijā ir balstīta uz augstiem standartiem un klientu apmierinātību.
 • Pielāgoti Risinājumi: Katram klientam mēs piedāvājam individuāli pielāgotus risinājumus, lai atbilstu viņu specifiskajām vajadzībām.
 • Augstas Kvalitātes Apdare: Mūsu darbs ir garantēts ar precizitāti un augstas kvalitātes apdari, nodrošinot ilgtermiņa izturību un estētiku.
 • Profesionāla Komanda: Mūsu speciālisti ir augsti kvalificēti un pieredzējuši, kas ļauj mums paveikt pat visgrūtākos uzdevumus.

Izvēloties JNM par savu detaļu zāģēšanas partneri, jūs izvēlaties uzticamību, kvalitāti un pielāgotus risinājumus. Mēs esam šeit, lai padarītu jūsu projektu realizāciju vienkāršu un efektīvu, garantējot, ka katrs darba elements atbilst jūsu augstajām prasībām. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un to, kā mēs varam palīdzēt realizēt jūsu nākamo projektu.

Visi pakalpojumi no JNM

no 0,6 EUR par t/m
no 1,5 EUR par t/m
no 4 EUR par detaļu
no 35 EUR par stundu
no 35 EUR par stundu
Krāsošana, beicēšana un lakošana
Masīvkoka un citu materiālu frezēšana
3, 4 un 5 asu CNC apstrāde
Koka, plastikāta un citu materiālu apstrāde
Jebkura veida galdnieka darbs
Plastikāta, lamināta un citu darba virsmu izgatavošana
Virtuves un garderobes korpusu izgatavošana
Gatavu detaļu tīrīšana un iepakošana

Papildu pakalpojumi

Ja neatradāt pakalpojumu kuru meklējāt, rakstiet mums un mēs sagatavosim piedāvājumu.
Min 4 stundas / 2 speciālisti
35 х 2 EUR/st.
Individuāli
Min 4 stundas / 1 speciālists
35 EUR/st.
Min 500 EUR
30 EUR kv.m / mēnesis
Idividuāli
Uzdodiet jautājumus rakstiski vai zvanot:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067, Latvija